Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kicker

    senior tag

    válasz urban racer #1577 üzenetére

    tudnék képet... gyárilag ebben a 1997-es évjáratúban van a az ajtókban, alul-elől, illetve valahol hátul is van... baszod, de jókat tudsz kérdezni.. :DDD csomagtartóba szerintem jól lehet pakolni, DE 3 személynél több ne üljön be, mert a hátsó tengely nem szereti a terhelést... legalábbis konkrétan a mienk nem... mondjuk nem gyári kerekek vannak rajt virsli gumikkal...

    1.6 vs 1.4

    nos én 1.4-esről tudom mondani, hogy nagyobb kerekekkel, klímával nem az a rakéta, de ekkora kaszninak 1.4-esnél felesleges nagyobb motor... menj vele egy-egy kört.. hozzáteszem mikor megismertem asszonyt, és mondtam neki, hogy csáje, had vezessem már ezt a gépet /akkor épp nem volt jogsim.. :DDD /, hát maga volt a csalódás, de amikor mentem vele több száz km-et és ráéreztem mit kell adni a kicsinek, hogy élvezze ő is meg én is, akkor megszerettem... :B /a kocsit is/ ;]

    nem tudom milyen autóid voltak, milyeneket vezettél, de szerintem egy vagány kis élményautó a tigra, kicsit csajos, de a csajok meg nem tudják vezetni rendesen.. :DD ja és a virsli kerekek annyira bután néznek ki rajt, hogy mindenképp olyat tegyél rá, ami 1 centit kilóg a kaszniból vagy többet/ezért mondjuk nem akarták átengedni a műszakin, de télikerekekkel átment/ sokat dob rajt, úttartásban meg pláne.



    [Szerkesztve]

    Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

Új hozzászólás Aktív témák