Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz zgospel #99405 üzenetére

    15+ éve jártam gyakrabban pestre, amikor masszívan cigiztem... (azóta csak szökőévente külső kerületekben) ...az egész város személytelensége és az emberek érdektelensége baromira frusztrált, a levegő minősége meg már akkor is katasztrófa volt... ezeken a napokon kb 3 dobozzal szívtam el: úgy voltam vele, hogy így a közvetlenül szűrőn keresztül beszívott füst is majdnem egészségesebb, mint a levegő :D aláírom: sok az autó, mert 100ezerért is lehet kapni olyat, ami A-ból B-be olcsón elviszi az embert és onnantól nincs időhöz/tömegközlekedéshez kötve, bevásárlásnál se kell azon aggódni, hogy visz haza 15kg hasznos tehert 2 nagy szatyorban, stb... olcsón megvehető lényegében a kényelem és sokan ezek után nem is vágynak vissza tömegközlekedésre, ahol azon kell aggódni, hogy este 10kor beleköt-e majd egy rézbőrű társaság, vagy a villamoson oldalbahugyozza-e egy hajléktalan... ez ellen nincs mit tenni: baromi sok a kocsi... ha pedig már így van, azt lenne jó elérni, ha a "városban szaladgálós" kocsik nagy része pici és környezetbarát lenne (ha főleg ilyen smart méretű környezetbarátabb gépekkel mászkálna majdnem mindenki: ezeket támogatni... a böszme robbanómotoros suvokat meg rohadtul megadóztatni)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák