Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz dokar #3829 üzenetére

    Megnyugtatlak ha csak fele olyan jól gyorsul + 3 emberrel ami még mindig pl egy c20ne 115 lovas gyári motoros calibra súlya alatt van az is elég... de miért kellene nekem + 3 ember? :D Fizessek állandó utasokat? :D Én egyedül ülök benne arról meg nem én tehetek, hogy mások nehéz kocsival járnak :D Ez így megy ezt tudja... az így az annyi mint nagyon... már 160-at mentem vele... gondoltam előzök, nézem az utat nyomom negyedikben(!) 100-ról... mire 2 autót megelőztem már 160... na mondom jobb lesz visszavenni mert ez így nem okés... Utána haverral mentem egy kört... tetszett neki :D Majd kipróbáltuk nagypapisan: 1500-as fordulathoz igazodva... kényelmes, halk :) Tuti :D

    Maradjunk annyiba minden nagyképűség nélkül, hogy most a kadett nagyon megy, kb 130LE és 1 tonna körül van, a 14-es kerekek tapadnak, próbálnak tapadni ebben a nyálkás-vizes időben de majd nyáron amikor puhább a gumi és az aszfalt is száraz majd akkor derül ki mit tud... mindenesetre 200km után még nem volt olyan autó legyen az bmw, audi, suzuki, seat, lada (:D), trabi(!!! ohh... a MANIAC matrica mögött nem voltak plussz lovak) amelyik otthagyott volna lámpánál pedig volt amelyik nyomta rendesen gumit, autót nem kímélve :)

    16 szelep... ez 8 szelep ez van, akárhogy is nézem ez 2700-tól már húz azok meg 4-5000-től húznak és 8 szelep ide vagy oda a 2700-at hamarabb elérem a gázpedál nyomvatartásával és még a motort sem kell széttaposni.

    50km/h 5. 1400 rpm
    90 km/h 5. 2500 rpm

    Nekem tetszik :)

    [ Szerkesztve ]

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák