Új hozzászólás Aktív témák

  • F_Gergely

    őstag

    válasz Ruszki #28952 üzenetére

    Igen az a lista rövidebb ami nem lett javítva. Először el akartam adni a kocsit de aztán a szerelőtől kezdve mindenki más meggyőzött hogy nem szabad eladni, mert lassan jó lesz az autó...
    A turbó jó, első szerelő akihez vittem 250-ért akarta felújítani mert ömlött belőle az olaj.
    Elvittem a mostani szerelőmhöz aki mondta a turbónak semmi baja, a tömítéseket kicserélte és azóta is jó.
    Az adagolót Pesten egy helyen csinálják meg szakszerűen és garanciával (szerintem mindenki ide hordja a kocsiját én akárkit kérdeztem mindenki ugyan azt mondta) Soroksáron van egy kifejezetten adagolós műhely 90-ért csinálták meg, garanciával.
    Vákumpumpát kell majd cserélnem, ABS elektronikát mert az teljesen halott, és télire kell majd egy új akksi mert a mostani gyenge.
    Aztán majd a szépségre kell költsek, hátsó ajtó rohad, és flexel összeégettét a hátsó szélvédőt, bal hátsó kerékívet majd javítani kell.
    A kocsi hátulját lakatolni és fényezni kell majd, első lökőst fényezni kell, és kell majd egy új tetőkárpit.
    Meg majd szeretnék egy új műszerfalat, meg a belső elemeket majd cserélnem kell mert a patent fogó része egy csomó elemnek hiányzik, és zörög a kocsi belseje.
    De ezeket majd bontóból összekukázom.

Új hozzászólás Aktív témák