Új hozzászólás Aktív témák

  • Okuyama

    tag

    válasz F_Gergely #25908 üzenetére

    Hello ,látom csak sikerült vásárolnod egy Vectra-t :) Nos látom neked is van mit cserélgetni rajta , nemtudom írtam e de énis ugyanebben a cipőben járok .2.0 dti 101 lovas Dizel Caravan fekete színű .Németországból behozott autó , jelenleg készítem felfele KPM es vizsgára + regadó ...Már elég sokmindent kicseréltem benne .... tetőkárpit ,kapcsolók , km óra,közpintzár stb ...Lényegében csak a belső teret kellet rendbe tenni .Meg kapott 1 pár komplett gyári ujj fényszórót is :) Motorikusan egyébként kifogástalan füstmentes motor még hidegen is .Én nemtudom hogy van e ilyen de állítólag a kinti tulaj 2T Olajat öntött a gázolajhoz rendszeresen hogy csökkentse a kopást , nemtudom hogy van e benne valami de a motorja tényleg kifogástalan .Viszatérve a problémáidra ha úgy döntesz hogy kulcs szettet keresel nálam van komplett zárszett 2 db gyári kulcsal ,inmo chip-el központi zár motorral minden sallanggal együtt cakk pakk , indexkarom is van ha végül cserés .Meg persze minden más egyéb ,ha kell valami írj megoldjuk ;)

Új hozzászólás Aktív témák