Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz totyino77 #104398 üzenetére

    természetesen nem :DDD ha úgy lenne, semmi gond nem lenne...

    azt vettem észre, hogy ha cd-ről zenét hallgattam, akkor 1-1 lemeznél ha az utolsó számokra váltottam, akkor néha nyöszörgött és nem akarta olvasni ezeket... ilyenkor próbált váltogatni a kiválasztott és az előző szám között oda-vissza... ha így állítottam le a kocsit, akkor 2-3 nap állással képes volt leszívni az akkut... (gondolom erőlködött oda-vissza, hogy beolvasson egy tracket) úgy jöttem rá, hogy antikváriumban megtaláltam a metallica - black album újrakiadását, azonnal behúztam és azon az első nóták közt vannak a kedvencek: csomót volt ez a lejátszóban és 1 hét állás után is pöccre indult a kocsi :K ezen kezdtem el agyalni, hogy miként függhet össze a dolog... onnantól az a rutin, hogy kocsi leállítása előtt az első track-ekre váltok akármelyik lemeznél, azt azonnal beolvassa, cd30 kikapcs, kocsi leállít... és nem merül az akku :)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák