Új hozzászólás Aktív témák

  • Calogero

    addikt

    válasz - iSO - #91 üzenetére


    Miért nem lehet összehasonlítani L200-al
    Íme az én járgányom (igaz nem opel) [link]
    Amit tudni kell róla.
    Utastér kényelmetlen (szűk, zsúfolt, a japánok nem nagyon ismerik az európai emberek méreteit).
    Motorikusan jó, terepet bírja, igaz kapot egy kis tunningot (157Le) ([link]
    ''majomfogó'' elől-hátul ;]
    Golyóálló (előírás, mert munkára is használom, és robbanóanyagot pakolok hátulra)
    Ami nem látszik a képen:
    Azóta került a tetejére + 5 reflektor ,így van most rajta 7. (Mellék keresetként vadászokat szállítok hétvégeként, és így faszán meg lehet villágítani a területet/vadat)
    Aki látta az autót mindenki azt modta hogy megállíthatlan, de egy kocsihoz méretéhez viszonyítva egy pirinyó szőrős, nagyfülű jószág mozgásképtelenné tette a ''szörnyet''

    Azt hiszem itt szívesen kipróbálnám hogy mit is bír valójában, meg mit is tudok én ;] [link]


    Nha hogy ON is legyek.

    Szomorú híreker kaptunk a kereskedőtől. A rendelt járművet lehet hogy csak tavaszra tudják leszállítani :( :O

    A nehezítő ok: Easytronic váltó + plugin, hogy kormányról is lehessen váltani.
    Én mondtam az asszonynak jó lesz nekünk a manuális váltó is, de ő úgy akar váltani mint az F1-be, kormányról. Jha meg a Pajero vezetése után rájött hogy a városba milyen kényelmes az automata, hogy nem kell annyit kuplongolni.
    Azt mondja nem fontos van ideje kivárni, ő tudja, ővé lesz a kocsi.

    Ezt választotta a leányzó:
    5 ajtós Asta H 1.4 Njoy alapfelszereltség
    Easytronic váltómú
    Njoy plusz csomag (Komfort ülés csomag 1, kartámasz elöl, világítás csomag, 3-küllős bőrborításúkormánykerék szénfekete betéttel, rádióműködtetés a kormánykerékről, elektronikusklímaszabályozó, színezett oldalvédő díszlécek)
    Könnyített rosszút csomag
    Elektromosan behajható tükör
    Levegőminőség érzékelő
    Riasztó
    CD30 MP3 (7 hangszoró, fedélzeti, információ kijelző)
    Fedélzeti számítógép
    Kijelző emlékeztető csomag
    Első ködlámpák
    Behajtahót indító pót kulcs
    Elektromos hátsóablak
    Könnyűfém hatású acél keréktárcsák
    Feketemetál fényezés

    Látván az új Corsát, nagyon tetszik, lehet hogy nem az Astrát kellett volna választani. :F



    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák