Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BlacKSouL

    addikt

    válasz neduddki #9900 üzenetére

    szóval diszkriminálod a pedofilokat.

    én is diszkriminálnék minden gyíkarcú marhát aki a csikket az autóból kidobja rá a másik kocsira. ma majdnem lebontottam egy ilyen fasztuskóval a szalagkorlátot. megy 50-el lakotton kívül, és mikor utolérem, kikúrja a csikket, épp a kocsi hűtőjének magasságában hullott. és amikor megelőzöm és ordítok rá és lefaszozom, akkor utána dudál meg villog...

    én nagyon rohadék vagyok, de az ilyennek a szájába tömnék 10 tonna csikket, és felkötném ott a helyszínen. na jó, elég ha csak a szájába tömöm a még parázsló csikkjét... A SEGGÉN KERESZTÜL
    annyi ilyen evolúciós pöcegödör szaladgál körülöttünk. miért nem zárják be őket?
    legközelebb én meg rászarok a szélvédőjére..

    amúgy ma olyan felhőszakadás volt, hogy a lejtősebb utcák 30-40 centi mély patakká változtak. az iskola udvara tó lett, és a lépcsőn keresztül 2 méter széles, 1 méter magas vízesésben, kb másodpercenként 1 m3 víz ömlött ki az utcára. Gyalog nem lehetett átmenni az út túloldalára. a parkoló kocsik hasa a vízben volt, a kerék tengelyig ellepve.
    a lépcsőházba a füstajtón át beömlött a víz, 9 emelet lépcső volt merő víz..a liftgépházba befolyt, zárlatos lett, leverte a rendszert
    amúgy jó hogy ez hétvégén van, nehogymá munkaidő alatt legyen szar, ilyenkor meg jó..egész héten ragyogó idő volt. most meg fesztivál, miegyéb...lenne...és van víz alatt

    Aláírás (nem kötelező megadni)

Új hozzászólás Aktív témák