Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Mawyx #39537 üzenetére

    Gondolom arra irányul a kérdés, hogy dobj-e el mindent, ami a kezedben van, hagyj ott csapot-papot, és mindent, amit felépítettél, és kezdj mindent újra valahol máshol, valaki más mellett, akit alig ismersz, de tökéletesnek tűnik. Nem egyszerű kérdés, és azért ez nem úgy megy, hogy 50%, hogy összejön-e, vagy nem, és kész.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

  • Viszlát

    addikt

    válasz Mawyx #39537 üzenetére

    Ó, ha ilyen egyszerűek lennének a dolgok az életben, akkor nem lenne szükség hálivúdi mesékre. :)

    Számomra az ideális nem azt jelenti, hogy minden a legnagyobb rendben és semmi de semmi probléma nincsen, nem szokásom álmodozni. Nem részletezném a helyzetemet, de úgy gondolom, hogy olyan körülmény, ami miatt komolyan át kell gondolni, hogy belekezdek-e bármibe is. Kint élek.

    A távolságból fakadó kihívásokra meg elég nagy könnyelműség szerintem azt mondani, hogy áá, az nem számít. Tulajdonképpen az egyik félnek fel kell adnia a teljes életét, nincs más megoldás. Biztos van akinek ez baromi könnyen megy, de azért ez nem apróság egyáltalán. Főleg ha én tudom magamról, hogy nem tudom megtenni, egyszerűen nincs perspektíva otthon, szóval muszáj a másiknak. Biztos hülye vagyok, de nekem ez véresen komoly dolognak számít, mert van felelősségem nekem is abban, hogy a döntés meghozásával tulajdonképpen ebbe a helyzetbe kényszerítem a másikat.

    Plusz távolról sem annyira előrehaladott a történet, mint azt esetleg gondoljátok. Meló kapcsán ismerkedtünk meg és bár körülbelül a harmadik perctől egyértelmű volt, hogy itt "valami van", semmi sem történt közöttünk, mivel ő párkapcsolatban volt. Szigorú vagyok ebben a kérdésben, úgyhogy fel sem vetettem a kérdést, bár hülye nem vagyok és nyilvánvaló volt, hogy őt is foglalkoztatja a dolog, ráadásul minden találkozással egyre "kínosabbá" vált a helyzet. Végül a visszautazásom előtt ő rukkolt elő a "kérdéssel", én pedig komoly nehézségek árán igaz, de elhárítottam azzal, hogy a helyzet nem olyan a barátja miatt, hogy ilyesmi egyáltalán szóba jöhetne. Azóta annak a kapcsolatnak véget vetett és most az én térfelemen pattog a labda...

    [ Szerkesztve ]

    "How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Új hozzászólás Aktív témák