Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viszlát

    addikt

    válasz 7 #35422 üzenetére

    & mindenki:

    Kéziben volt, minden utamon cipelem magammal a vinyókat, soha nem volt semmi gondom még velük. Ma kifogtam egy akadékoskodó popsibuksit, ez okozott galibát. A kidumálás tulajdonképpen annyi volt, hogy kötöttem az ebet a karóhoz, miszerint a vonatkozó EU rendelet a számítástechnikai alkatrészeket nem sorolja fel a nem szállítható dolgok között. Csak ugye azért ment nehezen, mert ők nem ezzel vitatkoztak, hanem azt állították, hogy azonosíthatatlan eszközről van szó. Mivel nem voltam hajlandó elfogadni az elkobzás tényét (mert megkérdezik, hogy beleegyezem-e), hosszas kínlódás után odahívott valami fejest, az se volt okosabb, de ő legalább belátta a dolgokat amikor mutattam neki, hogy csak három helyen szerepel a HDD rövidítés és egy helyen konkrétan ki van írva, hogy Hard Drive, kapacitással, kutyafülével. Sőt, a biztonság kedvéért a szériaszámra is rákerestem gugliban a telefonon és azt is az arcába nyomtam.

    Végül aztán a sok idő a jegyzőkönyvvel ment el, amit én kértem, de muszáj volt, mert a baromarcúja úgy vágta bele a vinyókat abba a műanyag tálcába, hogy csak úgy nyekkentek, aztán lódított egyet rajta, hogy visszaguruljon a sor elejére, amikor még egymáshoz is összekoccantak (mert a műanyag tokból muszáj volt ugye kivenni). Természetesen amikor rákiáltottam, hogy óvatosan ember, akkor még neki állt feljebb. Úgyhogy a felettesének szépen elmondtam, hogy ha tönkrementek a vinyók akkor kártérítést fogok igényelni, az eszközök árán felül a rajta tárolt pótolhatatlan anyagok után is. Nekiálltam fotózni amitől nagyon mérgesek lettek, de nem különösebben érdekelt, de a büdös bunkó angol parasztja kitöröltette velem, mert különben feljelent...

    Nagyjából ennyi, már pakoltak el a kapunál amikor beestem, de még épp elcsíptem a gépet.

    [ Szerkesztve ]

    "How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Új hozzászólás Aktív témák