Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BlacKSouL

    addikt

    válasz EQMontoya #33858 üzenetére

    Haveromékat az alattuk lakó Csaba (Ő szólította meg őket: "Kedves felettünk lakó fiúk", mireők: "Kedves alattunk lakó Csaba") zaklatta folyton levelekkel, mert szerinte egyik szobából átjárkálnak a másikba. Ők meg persze visszaírtak neki. Ment a levélváltás, aztán végül ellopta a lábtörlőjüket. Ők meg visszalopták maguknak az övét. Másnapra visszakerült minden a saját helyére :) Végül kihívta a rendőrséget, akik kijöttek, elbeszélgettek haverommal, aki megmutatta a Karateszövetség rendőroktatói igazolványát, elbeszélgettek egy kicsit, aztán mondták, hogy ha balhéznak alattuk, szóljanak nekik nyugodtan... :) Végül a leveleket, meg efféléket odaadták a tulajnak, aki történetesen ügyvéd volt... A történet vége kitalálható: Távoltartási vagy milyen végzést kaptak odalent, vagyis nem is szólhattak hozzájuk, mert akkor automatikus bünti. Asszem végül el is költöztek.

    Én egyedül laktam egy albiban a két sztori között. Nekem ott is volt alattam egy öreg házaspár, akiknek meggyőződésük volt, hogy állandó ricsaj, zörgés, nyikorgatás, futkosás jön tőlem (egyedül laktam, napközben suli, este valahol voltam, vagy max tévéztem az ágyon fekve) Padlószőnyeg volt, és a folyosón papucsban jártam. Mikor huszadszor szóltak a lépcsőházban, az öreget magam előtt szabályosan felkergettem magamhoz, kicsit erélyesebben, és körbezavartam a lakásban, hogy akkor essen neki és mutassa meg mi a zaj forrása. Miután meggyőződött róla, hogy egyedül vagyok, és a lepecsételt kriptából is több zaj jön, és ha a szoba közepén dobogva ugrálok se hallani le, többet nem zaklattak.

    [ Szerkesztve ]

    Aláírás (nem kötelező megadni)

  • fokukac

    nagyúr

    válasz EQMontoya #33858 üzenetére

    2000-ben költöztem albérletbe, kőbányára az örs mögé. az első szociális élményem az volt, hogy még az első nap egy nyanya a liftben megkérdezte, hogy mi hánytuk-e le az erkélyét..?
    persze. a kilencedikről a hatodikra :-)
    célirányosan :-)

    Pleased to meet you - hope you guess my name

Új hozzászólás Aktív témák