Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NoLF

    addikt

    válasz Tim82 #22302 üzenetére

    sajnos mindig wizzair-el repülök úgyhogy pontosan tudom, miről beszélsz...
    majd dél-afrikába menet szerintem megtapasztalom, milyen is egy igazi repülő belülről :D
    na jó, izraelbe menet még anno 99ben rendes malév géppel mentünk, de akkor szerintem még nem is voltam kifejlődve rendesen, nomeg az emlékek is halványultak már. de az biztos hogy airberlin, wizzair, ryanair mind kinyír.

    mondjuk elvileg lesz a buszon jó társaság, nem félek nagyon :)

    The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

  • fokukac

    nagyúr

    válasz Tim82 #22302 üzenetére

    hi!

    Tim, Te Ausztrián át mentél Prágába?
    A Prága-Brno autópálya legendásan szar, beton-elemekből épült, olyan, mint a régi M7-es, így aludni tényleg nem lehet rajta (egyszer mentem arra úgy, hogy éjszaka volt a buszon, és utána prágai városnézés, hát, nem voltam túl kipihent). Utoljára kb. 5 éve jártam arra, akkor még beton-elemes, ugratós volt a sztráda, de lehet, hogy azóta kicserélték a csehek :)

    Ami pedig a repülőket illeti: Én a 180 centimmel 2 órát még kibírok egy fapadoson Londonig… de úgy képzeljétek el, hogy amikor Amerikába mentem, a Deltával, na, ott pont ugyanannyi lábtér volt, mint a Wizzair-nél, csak nem 2 órát kellett kibírni, hanem 10-et. :)

    Azért ezen kicsit be voltam halva, hogy egy interkontinentális járaton is ez van… pont az az 5 centi hiányzott, hogy el lehessen férni… és mindez azért, gondolom, hogy a 40 sor mellé beférjen még két sornyi ember (mondjuk 2x7 plusz jegy) :)
    Na mindegy, túléltem. legközelebb első osztályon megyek, 800 ezerért :D
    A szárnynál lévő vészkijárat mellé kell ülni, a haverjaim oda kérték, ők konkrétan dőzsöltek, annyi helyük volt. Nekem meg a 14 colos thinkpad alig fért el az ölemben.

    Ui. bezzeg az amcsi belföldi járatok, na, ott fapaddal is 20 centivel több helyem volt (mondjuk ezt megértem, mert amekkora darab egy átlag amerikai)

    Pleased to meet you - hope you guess my name

Új hozzászólás Aktív témák