Új hozzászólás Aktív témák

  • NoLF

    addikt

    Annyira szeretem a buta embereket... Mindket jaraton kiosztott ulesrend szerint ultunk a repulon, de felszallasnal (???) ugy tolakodtak az emberek, mintha az eletuk mulna a gepre valo feljutason. Mondtam is egy par nagyon sieto embernek, hoy latom surgos dolgod van haver, menj csak... Bar nelkulem a gep nem fog felszallni. Mint ahogy nelkuled sem. Meglepo modon nem ertette...

    Megerkezeskor meg meg javaban megy a taxizas, de mar kapcsoljak ki az ovet es allnak fel a csomagokert. Mondtam itt is egy delikvensnek hogy draga baratom akarmennyire pattogsz, az ajtot nem fogjak hamarabb kinyitni.

    Londonbol meg jottem a busszal Bristolba, ami ment tovabb Cardiff fele, megerkezunk, nyilik az ajto, s mar szallnak fol a nyanyak. Mondom elnezest, leszallhatok? Jaj hat nem is gondolta hogy lesz leszallo utas... Miert is lenne?
    Leszallok, szednem ki a csomagomat a busz hasabol, erre ott tulekednek mind az uj felszallok, hogy betegEk az oveket, az enyemet ezzel a rakter legtavolabbi pontjara belokve. Mondom elnezest, megengedik hogy kivegyem a csomagomat? O jaj hat hehehehe hihihi, jaj heheheheee... Szanaszet vernem az osszes patkany fejet, imadom ezt az orszagot. Megyek vissza salsazni meg 200 forintos rumot inni... Bunkok. Vagy csak erzekeny vagyok a jetlag miatt? :D

    The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

Új hozzászólás Aktív témák