Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz pitman #44 üzenetére

    Nemhinném nemlennék tisztába az érem másik oldalával.

    Ha pedig igazán nemérdekel a téma akkor vagy ne beszélj bele vagyha már belebeszélsz akkor próbálj megmár reagálni arra amit írtam.

    Mégegyszer akkor: A vita a ccd fajta vs ccd fajta közti különbségegkből indult ki. Ami szerintem van más szerint meg nincs. A pldm a téma megvilágítása miatt hoztam úgyérzem sikerrel, mindenki tudja, hogy egy más mutyür ccd mitcsinál a képből iso800/1600on és mit egy fuji f30. (Ami csak szűrés szerinted? Nosza szürd akkor nekem meg így a felhozott pldkat vagyakár iso800on az fz30 raw képeit. Nemmegy? Akkor? Csak mondod és higyük el neked úgy hogy egy lokanyi bizonyíték sincs mögötted? Csakmert fotoztál már vagy mért?)
    Azhogy te ebből újfent/megint vmi APSC vs kompakt háborút akarsz kihozni vagy belemagyarázni azt tényleg nagyon sajnálom ugyanis ez SEHOL nem állt szándékomban csak te magyarázod bele a szövegembe, nagy felháborodással, kitudja hányadszor.

    [Szerkesztve]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák