Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lameh

    csendes újonc

    válasz Black Dragon #98784 üzenetére

    Egyetértek BlackDragonnal, 3-4 napja tesztelgetem a 77C3-at, de nem bírom megszokni a tükröződését, egy-egy sötét jelenetnél magunkat látjuk szinte egy tükörbe azon a részen, a régi Samu QLED 100x jobb volt.

    Hiába szép a képe nagyon este az LG OLED-nek, nulla fényforrásnál, ha bármilyen fényt (természeteset nappal vagy mesterségest este) kap a nappali a tv előtt, azt látod tükröződni a TV-ben. Mindenki dícséri agyba-főbe az LG OLED-eket, azok a legjobbak, hát számomra egyre egyértelműbb a saját tapasztalás alapján meghozott konklúzióm: EGY NAGY FRÁSZT! Sokkal jobb a Samsung OLED széria csúcsa: S90C / S95C vagy akár a matt bevonatos 2024-esek S90D / S95D, bár hozzáteszem, hogy ez útóbbiakat még nem volt alkalmam kipróbálni/tesztelni élőben, ezért vszleg megrendelem és megtapasztalom magam!

    Az LG WEB OS-e is... hát hogy is fogalmazzak a Samsung oprendszere után rendkívül sok türelmet és nagy levegővételeket "igényel". Én egyelőre (nem egész 1 hét alatt) nagyot csalódtam az LG OLED-ben, elnézést a magánvéleményért, de ez az igazság. Nem hiszem, hogy a G3/G4 ebből a szempontból jobbak lennének a C3-nál, de hozzáteszem, hogy azokat sem teszteltem "élesben", csak boltban láttam G3-at.

    Szóval nálam +1 szavazat a Samu OLED-ekre és ha lehet rögtön egy nagy mínusz az LG-kre az én saját, teljesen szubjektív inerciarendszeremben. :R

Új hozzászólás Aktív témák