Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vhiktor

    Topikgazda

    válasz junkpod #98372 üzenetére

    Páratlanul próbálom írni. Én úgy láttam, hogy teljesen mindegy milyen ellenérvek vannak felhozva és mik vannak mutatva az teljesen mindegy az egyik oldal számára. Én csak ezért szóltam bele.

    A fénykép nem fogja soha visszaadni 100%ban a valóságot és a szineket. De ha nem változtat a kamera paraméterein akkor a fényerő/részletesség azért szemléltetheto még ha nem is 100% pontossaggal, de nagyjából igen. Ott a két kép között hatalmas különbség van. Még ha lefelezzük a képeken látható különbséget akkor is nagy marad.

    Egyből jött a forumtarsnak a válasz, hogy kamu amit fényképezett (nem tőled). Erre írtam hogy aki az ellenkezőjét akarja bizonyítani annak itt a lehetőség, ne csak szájkarate legyen. De valóban tényleg felesleges az egész, ha nincs ott a fényképezésnél még 3 független ember aki hitelesíti, hogy milyen tv volt és milyen beallitasokkal, addig mindenre rá lehet fogni hogy manipulált. Szóval felesleges az egész.

    Én úgy éreztem hogy az a válasz kifejezetten nekem szólt. De ha nem akkor természetesen bocsánat. Viszont ha mégis nekem, lehet akkor sem válaszoltam kellő tisztelettel amit elismerek és elnézésed kérem azért is.

    ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

  • szkutyi

    őstag

    válasz junkpod #98372 üzenetére

    Felnőttek vagyunk, egy szakmai topikban...vonatkoztassunk már el a bizonyítás tényétől..én sem bizonyitottam, hanem teszteltem majd megosztottam a TAPASZTALATOT. Ahogy azt sem bizonyitottam hogy az lg-n IS szar.! Több lettem attól hogy megnéztem, megosztottam a sony-n lévő tesztet?nem! Ez nem erről szól. Több lettem volna ha lg-n meghamisítóm a képeket és azt teszem be?dehogy...viszont ezzel hozzá adtam az adott tvrol az infokhoz egy kicsit...ahogy te is megteheted, hisz azért vagyunk itt mindnyájan nem? Szerintem....
    Miért nem elég ha elmondod mit tapasztalsz?hmmm...jogos a kérdés...Talán mert mindenkinek más az ingerküszöbe...amíg tech7-nek out of boxból tökéletes, és azt az igét ossza hogy hú de pontos és a Sony mérnökei tudjak hogy kell dobozba tenni a tv-t, addig ha más megnézi a képeit, látja hogy rendesen tultoltak a színek pl... [kép]
    Ugyan ez a fenyerő dolog is...itt azért mindenki mondta a magáét, én hoztam az lg-ről a képeket. Mondhattam volna azt hogy sotétit a képen de nem drasztikusan...azt el tudja valaki képzelni?kétlem...a kép viszont tökéletesen vissza adja, rawban fotózva Fix exiffel...ha színek nem is, de a fényerő és a részletek tökéletesen vissza adja..a sony-s kép pedig azt mondom 90% bán adja vissza..a maradék 10 lehet a fényképek hibahatára..de így is brutál az egész....
    Egyébként meg ennyit akartam hozzá fűzni ahhoz hogy akár még moziban is csinalhattam a képet..: [kép]
    :R :R :R :R
    Egyebkent megy a pacsi, legalább veled lehet beszélni, és nem sárral dobálóztál rögtön a két képre mint egyesek..xdd

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák