Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szkutyi

    őstag

    válasz Black Dragon #88792 üzenetére

    Ember nem tudom feltünt-e de eddig totál kimaradtam az egeszből. És most is ki fogok maradni belőle, csak azért ezt már nem tudtam szó nélkül hagyni....pedig már majdnem elhittem hogy tökéletes a Samsung panelja....
    De csak hog, kicsit lásd az én szemszögemből is.:
    Te rá biznál 1millás Samsung qd olededet egy olyan szervizre aki: kijön, úgy bassza le arccal a tv-t a kanapédra(amire rá se fér normalisan) hogy csak nyekken, (ezt kétszer is), aztán harmadjára úgy akarják elvinni hogy azt se tudják mi az az átvételi elismervény, ő nem ad papírt hogy elvitte,, ő látja hogy hibátlan a tv esztétikai állapota, de ezt nem hajlandó le írni.....
    És az a baj ha én most veszek egy oledet akkor ehhez a szervizhez tartozok....érted?...azt se tudja mi az a tone-mapping, de az élességet fel akarja tolni, mert az a baja a tv-nek.higy le volt véve nullára....az ilyen szerviz javítson bekeidő beli rádiót bammeg ne új technológiákat....
    És zárásképp:.nem zárom ki hogy egyszer lessz egy Samsung OLED-em, de azért ennek az egyik alap feltetele lessz a normális gyártói support.....

Új hozzászólás Aktív témák