Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Black Dragon

    addikt

    válasz blakey #88349 üzenetére

    Persze, én is nyilván arra törekszem, hogy a lehető legjobb döntést hozzam meg az adott keretből. Szeretném megnézni őket élőben, meg is fogom, de elég valószínűtlennek tartom, hogy bármelyik kiállított modellt le tudjam tesztelni netflixen vagy bármilyen más forrással, nem tudok egy boltot sem fejből, ahol erre adottak lennének a lehetőségek.

    Igyekeztem minél több összehasonlító tesztet olvasni, de "sajnos" mindenhol az a verdikt, hogy minkét tv iszonyatosan jó, a user saját igényei döntik el a verdikt végeredményét, ettől függetlenül több helyet olvastam azt, hogy a Doby Vision nem annyit hozzá, mint amennyit mond magáról. Cserébe az LG fényesebb bizonyos körülmények között, de az S95C játék alatt hozza ki a legjobb eredményt.

    Nehéz a döntés, nálam PS5 alatt a játék egy fontos tényező, mellette a hétköznapi tv-zés (telekom tv) valamilyen szinten, de a sorozatok és filmek nézése a prioritások másik fele. Erre azt lehet kb mondani, hogy 50%-ban Samsung, 50%-ban LG.

    Ott van az a faktor, hogy a szervíz olyan amilyen, ha nem hibásodik meg (amit senki sem tudhat, hisz gyártási hiba, előre nem látható panel hiba stb.) akkor a Samsung jobb lehet, de amúgy az LG a biztosabb. Nyilván érdemes felkészülni a nem várt dolgokra, de nehezen tudok arra gondolni, hogy azért ne vegyem samut, mert ha elromlik megszívom.

    Mindenesetre szemezek még mindkettővel, de az, hogy ennyi pénzért az LG nem képes egy talpat tenni a csomagba, és azt még nekem kell külön megvenni kicsit felháborító, még akkor is, ha valamilyen szinten a tv tudása kárpótol. Nem tudom mennyi hozzá a talp, ezt most az árától függetlenül írom.

Új hozzászólás Aktív témák