Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ren Hoek

    veterán

    válasz attiati #7525 üzenetére

    Az A7 elég érdekes, szerintem nem a globál piacra szánták. Nem találtam egyetlen tesztet sem róla nagyobb oldalakon.

    Ami fix, hogy 2015-ös 910 elektronikája van benne...az jó kérdés, hogy a panel micsoda. Lehet új gyártás, mert 2015-ben nem volt sima. Aztán lehet már nem is gyártanak új tépusú panelt FHD-ben, csak "kihajlították" a 910-et.

    Tehát sok infó nincs róla. Nekem egy RTINGS teszt kellett volna, de az nem volt.
    Input lag némileg rosszabb lehet (bár elvileg már ezen is 29 ms) - viszont ez semmit sem számít ha nem játszol.
    Jó kérdés, hogy mennyi ideig lesz hozzá friss FW?

    Másik kérdés az image retention ezzel az elektronikával mennyire érintett. Elviekben B7-ben javítottak ezen... de ha ennyit használod, főleg nem nézel kábeltévét (csatornalogók, hírsáv órákon keresztül) akkor kb nem fog érinteni az IR. Permanens beégéshez szét kell kínozni. Itt még senkinek sem sikerült.

    Szóval nem mondom hogy rossz vétel lenne, 3D-t kiszedték belőle. Csak két dolog zavart, pedig már rendeltem is volna meg... nincs róla teszt, és kitudja meddig támogatják a régi elektronikát. (Panel sem tudjuk milyen, de vszeg 2017-es gyártás, maximum a struktúra 910-é)

    Ja és az ABL-t javították a B7-en, ha világos tartalom van a képernyőn, kevésbé veszi vissza a fényerőt. (Sőt SDR-bem semennyire)

Új hozzászólás Aktív témák