Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sirig

    csendes tag

    válasz mettek #705 üzenetére

    Gratulálok az új tv-hez !
    Már tavaly is gondolkodtam az oleden, de kisebb "gyermekbetegségei" miatt, nem vettem még a 2015-ös szériából. Mielőtt bármi technikai újdonságot vásárolok, hetekig olvasok, járom a külföldi fórumokat, hogy minél több információval rendelkezzem és számomra a legjobb ár/érték arányú eszközt vásároljam meg. Mivel tuudom, hogy max. 2-3 évig használom az új beszerzést, így nagyon fontos az adott termék minden egyes hibájának és erősségének a megismerése. Számomra, az idei oledek érték el azt a technikai szintet, amelyet teljes mértékben elfogadhatónak tartok. A tavalyi oledek is kiváló tv-k és abban mindenki biztos lehet, hogy a fekete ezeken a kijelzőkön, tényleg fekete :), de mindenkinek más a priorítása és (itt újra kiemelném), számomra a tavalyi medellek nem voltak még eléggé kiforottak.
    Még UHD-lejátszóm nekem sincs, de épp az előbb néztem (Netflix) egy 4K (Dolby Vision HDR technikával masterelt) filmet és nem győztem csodálkozni :Y és épp most böngészem az internetet, hogy hol tudnék egy új UHD-playert vásárolni... :D

    [ Szerkesztve ]

  • Partz

    senior tag

    válasz mettek #705 üzenetére

    "Az LG megcsinálta és ha a többi gyártó nem hozza be a lemaradását akkor bizony a felső kategóriát az LG fogja uralni mert aki 7-800ezer fölött vesz tv-t és nem oledet választ az nem komplett"

    Mióta bejött az oled tévé fronton én is így voltam vele, de most ért el oda az lcd technológia, hogy elgondolkodnék felső kategóriában egy Sony Z9D-n. Tengeren túl már kapható, van aki konkrétan az idei E6 oled tévéről váltott és pozitívak a visszajelzések. Jövőre nagyon kiélezett lesz a verseny, ha a Samsung is bedobja a Hyperion qunatum-dotos lcd-jét.

Új hozzászólás Aktív témák