Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz b. #67209 üzenetére

    Dune, Zidoo sem tökéletes, más jellegű problémáid lesznek, sőt részemről több probléma van velük, mint egy Shield-el. Maradjon a Shield és várj esetleg egy újabb kiadásra vagy cseréld le egy 2019-es Pro-ra. Nem véletlenül tartok 3 lejátszót, mert egy nem elég mindenhez. Egyébként minden viccet félre téve, a legjobb dedikált médialejátszónak, manapság egy Amlogic box + CoreELEC-et tartok, de ezt már többször leírtam, sokkal több minden jó, mint rossz, egyszerűen bekapcsolom használom, majd kikapcsolom. Ha nem akarsz foglalkozni a dolgokkal akkor szerintem maradj a Shield-nél, esetleg tartsd meg mellé az Apple TV-t, alakítsd ki a "mit mihez"-t és kész is van a rendszer.

    Az LPCM vs. RAW-ot írtam neked és azt is, hogy próbáld ki pl a Shield-en is az LPCM-et, hogy lásd a valódi különbséget, mert én, mint írtam, LPCM-et hasonlítok össze és nem hallok akkora különbséget pl. a TV-n, a Blu-ray lejátszón, a médialejátszón vagy az Apple TV-n továbbított Netflix hangok között, legalábbis olyat nem, hogy említésre méltó legyen, márpedig te olyat is írtál (ha jól emlékszem), hogy pl. a TV-ből kiküldött hang is jobb TV-s Netflix esetében.

    [ Szerkesztve ]

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

  • tutitibi

    senior tag

    válasz b. #67209 üzenetére

    Az újabb JZ, LZ Panasonic OLED-ek tudják eARC-on az alábbiakat ??
    (A GZ950 nem sajnos.)

    Az eARC által Dolby TrueHD, Atmos, továbbá DTS-HD Master Audio és DTS:X hangsávokat is képes fogadni a képmegjelenítő felől.

Új hozzászólás Aktív témák