Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz arn #56411 üzenetére

    Nem fog eltűnni, ha ekkora kicseszett pacaszemétlófüttyhiba van rajta.
    De ha mégis teszel vele egy próbát, akkor folyamatosan sima UHD 4K (tehát nem HDR, vagy DV) egész képernyős, logó mentes tartalommal kell etetni minimum 3 napon át, de 4 óránként ki kell kapcsolnod, hogy az algoritmusos karbantartás lefusson, ami 6-8 perc.

    Az egyik USB bemenetre dugj egy usb lámpát, vagy ventilátort, vagy pl egy HDD usb házat, amin van led, mert abból tudni fogod, mikor végzett a tévé a karbantartással.
    Addig azok is működni fognak, ha leáll a venti, vagy kialszik a led, utána rögtön kapcsold be a tévét és ez menjen folyamatosan minimum 2 napon át, legalább 10 karbantartás fusson le.

    Pl ezzel a tartalommal, ami több órás, tehát nem kell ott ülni előtte.
    [link]
    Nekem ez sokat segített így, örültem is, mint majom a farkának, hogy mennyire homogénebbb lett a panel, szinte majdnem eltűnt, aztán majd 1 hónap múlva még rosszabb lett. Ekkor cseréltettem ki a ...csába. A szervizes is mondta, ha egyszer ott van már, akkor az nem fog eltűnni és rengeteg panelt cserélnek, akik emiatt bejelentik hibára.

    De eleve jelzik az LG-nek, hogy a csere nagy százalékban nem oldja meg a gondot, mert a legtöbbször még rosszabb panelt kap a tulaj. Mert ilyenkor már egyszerűen rá van állva szeme és legkisebb hibát is keresi.
    Szerencsére, nekem elsőre sikerült kicserélni egy teljesen frankó panelre, de a tkm kivolt az egésszel cserével.
    Nekem erre egyszerűen nincs időm, hogy értékes (sok) órákat raboljon el az életemből, mert az LG ócska paneleket szór ki a CX/GX tévéjébe.

    [ Szerkesztve ]

  • adamssss

    veterán

    válasz arn #56411 üzenetére

    De mit? Fotozd be hogy mi a gond vele. De ne ilyen szurke meg tarsai kepeket hanem egy filmreszletet ahol nagyon zavar valami.

    Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

Új hozzászólás Aktív témák