Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hunspikey

    őstag

    válasz janos666 #40851 üzenetére

    Gondoltam én erre, mármint hogy a panel RGB lehetőségei felett van színtorzulás a W pixelek belépése miatt, de azért vetettem el mert egész sötét zöld árnyalatok is számomra túlszaturáltak. Nem tudom, lehet, hogy annyira okádok csak az LCD zöldtől hogy allergiás lettem erre és már olyan szaturáltsági értékek is kicsapják a biztit amit ha műszerrel mérnéd akkor teljesen oké lenne.

    Van persze egy olyan olvasata is a dolognak, hogy esetleg a drága youtuberek akiknek az utazási videóit nézem HDR-ben, egyszerűen agyig húzták a színeket és ezen belül náluk a zöld így néz ki jól.

    A panel inhomogén ez tutti - de egy fikarcnyival sem rosszabb mint bármelyik másik 65 colos. Ezért is maradt. Az összes ilyen kaki: azaz két oldalt sárgás tint (enyhe). Ez van. Behúztam a sárgát +8-ba, így középen is tényleg sárga, két oldalt meg kicsit kodakos lett :D - így nem annyira gáz, mintha középen egy hangyányi zöld is lenne.

    Rakom az órákat bele, mire a vírus lemegy, már lesz benne 500 legalább szóval megérik a kalibrációdra - úgy is rég találkoztunk!

    A whisky skót, a kávégép olasz, a TV meg Oled, épp egy LG77G3

Új hozzászólás Aktív témák