Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chros

    őstag

    válasz so_ha #37054 üzenetére

    Ez igy van, nem is veszik sokan a Z-t annyiert :) Egyebkent mar tavaly is volt pl. a Sonynak is microLed, es a Samunak is a The Wall. Itt egy user, aki 3 honapja vett 146"-es Samu-t, az ara: 400.000 dollar!!! :D Csak az a kerdes, mennyi a termek ara (azon kivul hogy milyen).
    Amig a xaros qled-et dragabban tudjak arulni, mint egy remek oled-et, addig nem lesz megfizetheto a microled, ez biztos :) De majd meglatjuk, mit hoz a jovo ...

    (#37068) rothfb : "kipróbáltam a linkkelt beállításokat és maradnak"

    Orulok, hogy tetszik. 1-2 dolog SDR-rol:
    - latom a cikk nem emlitett gamma beallitast:
    -- estere (nem fenyar) 2.4-et allits be (pl. prof 2)
    -- nappal / nagyon vilagosban 2.2-et (pl.prof 1)
    - Luminance level: az LG-ken ez a backlight, latom az alap 60-on van a Panan (LG-n 80-n):
    -- estere kevesebbet (rajtad all, pl. 33) (prof 2)
    -- nappal / nagyon vilagosban tobbet (rajtad all, pl. 40) (prof 1): de azt tudni kel, hogy egy bizonyos ertek felett az ABL elkezd mukodni , ezt neked kell kitapasztalni a Panan, hja eszreveszed egyaltalan
    - a cikkben levo 2 db White Balance erteket pedig tedd vissza 0-ra (muszer nelkul nincs ertelme allitani oket)

    HDR-eseteben:
    - ahogy latom, valaszd ki a prof 1-et ismet, es kb jo is vagy (az osszes vackot amit SDR-rel is kikapcsoltal, azt itt is kikapcsolhatod, ha elerhetoek)

    Ezek a beallitasok TV sorozatok / filmek-hez jok biztosan. "Normal TV adas" eseteben nem todum, ott hasznalj, ami jol esik. :)

    (#37096) rothfb : "Panáról, amelyik még 2020-ban sem rak hdmi 2.1-et a zászlóshajójára. Miért?"

    Gondolom azert, amiert csak tavalytol van nekik DV, lexarjak, amig meg tudjak tenni :D

    (#37089) renatto : "Na megnéztem, ... Egyiken sem láttam semmit."

    Koszi, akkor lehet, hogy a C9 mar jobb vagy a szemed nem a regi :D

    (#37088) I.T.E.M : mennyibe fajna az 55" AG9?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák