Új hozzászólás Aktív témák

  • TXT

    őstag

    válasz janos666 #22883 üzenetére

    Hat ahogy a valaszaidbol valamennyire ismerhetlek, ez konnyen lehet. No de te ezzel szeretsz idot tolteni es szerintem nalad tobb szemelyes es aprolekosabb tapasztalata keveseknek lehet. :R

    Igazabol csak kivancsi lennek az ottani infokra, semmi extra. :K

    Router nalunk csak a szolgaltatoe van, nem igazan ereztem szukseget masikat venni-beiktatni, bar lehet ezzel megint olajat ontok a tuzre egyeseknel. ;] Mi lenne ertelmes vetel, ha cserelnem? Vmi normalis ar/ertek aranyu, nem kell a legprofibb. (es nem megyek at ezert most a router topicba, ha lehet :R) Jelenleg 150-es net van, de mint irtam, be akarom hozatni a gigabiteset Digitol, csak ez is ido, mire bekotik. (nem tudom, nekik milyen gyari routeruk van es az milyen)

    Alvannyal kapcsolatban esetleg valami konkretum? :U
    A jelenlegi noname 37" tv is fel van eszkabalva itt vmi konzollal, de ez ilyen rahelyezheto, rahuzos cucc, amirol qrva nehez leemelni a tv-t. (foberlo cucca a tv-vel egyutt, ez is megy a .csaba :D )

    (#22887) renatto:
    Hat nem tudom, van e erdemleges kulonbseg akozott, amit linkeltem es ezek kozott, de ha nincs, akkor nyilvan eleg az olcsobbik is, nem? :U

    Amugy HDMI kabelt hogyan-mivel lehet letesztelni, hogy mit tud adatatvitelben es milyen verzioszamu kivitel? Van itthon vagy 2-3, de lovesem sincs roluk, mit tudnak. :B

Új hozzászólás Aktív témák