Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz daneel_hu #19197 üzenetére

    + szerintem a 2017/18 pixel refresh is jobb lehet, sokkal nagyobb tartományban tud valószínűleg kompenzálni így jóval később jelenik meg bármi valós, már nem kompenzálható eltérés.
    Ugye a másik cikkes topicban is volt szó, hogy pont a 2017-es panelre változtatott az LG a fehér oled háttérfény struktúrán (már 3 rétegű YBY van mögötte), simán lehet hogy sokkal strapabíróbb lett. :K

    Szerintem 2017/18-as modellekkel már nem kell parázni kellő körültekintés mellett.
    Szaksajtóból is az az infó jön általában hogy ez "nem probléma" ma már.

    Rengeteget adtak el ezekből már... ha általános probléma lenne tele lenne sírva az egész net meg reddig meg fórum. :)

    Nálad én továbbra is úgy gondolom ettől független valami stikli van/volt a 16-os modellel is.
    Azért arról se sokan irogatnak netszerte, csak pár user itt-ott aki benézett valamit.
    Igaz 2-3 éve még annyira luxus volt ezis, hogy csak a videophil-ek meg a tehetősek vették azok meg inkább moziznak csak rajta, nem a retek klubbot nézik 7/24-ben vagy a YouTube-ot. :D Így kevésbé is jön elő a fix tartalom.

    Mindettől független, ahogy itt is meg mindenhol leírtam, énis azt vallom/mondom, aki sokat tévézik és főleg egy-két bevett/megszokott adót néz csak az idő 80-90%-ában annak nem jó OLED, inkább vegyen egy prémium LCD-t hasonló árban és akkor minimális csak a kompromisszum a filmezésben is. :)

    [ Szerkesztve ]

    Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Új hozzászólás Aktív témák