Új hozzászólás Aktív témák

  • k810

    aktív tag

    Sziasztok!

    Elvesztem, segítenétek? :)

    S23 Ultrám van (ha számít a gördülékeny együttműködésben), ki mit használ? Elkezdtem olvasgatni itt is, de too much input, szinte mindenki mást. :B Lenne pár preferencia, de ahogy Google-zom, gyanús, hogy bilibe lóg a kezem...

    - Mi Band 6-ról váltanék (szóval igények azt hiszem, nem extrémek)
    - relatíve kicsi (mivel nő vagyok, legalábbis nem Watch 4 Classic méret)
    - nem kell naponta tölteni, de azért 2 hetet sem várok el
    - jó lenne 50 ezer körül megúszni, de 100 körüli biztos nem érdekel
    - nem baj, ha régebbi modell
    - főként értesítésekre (esetleg extra opcióként alap válaszra, de ez nem fontos annyira) használnám, szóval minél több mindent megjelenít, annál jobban szeretném, fotó megjelenítés nem érdekes
    - preferálnék téglalap kialakítást a kerek helyett, de hát ez tényleg nem prioritás, csak jó lenne

    A Mi Banddel egy bajom van, hiába van az akksinál kivéve a Zepp app az altathatóak közül, valahogy mégis késve jönnek az értesítések és ha kerestetném vele a telefont, na akkor tuti pont nem találja, szerinte nincs kapcsolódva (pedig de)... :W (megpróbáltam a Mi Fitnesst tegnap este, de kinyírtam vele majdnem az órát, összeomlott és csirkelábas lett, nagy nehezen a Zepp tudott belőle angolt csinálni).

    A Galaxy Watch 4 40 mm-est "néztem ki", de nagyon elriaszt a sok helyen olvasott max 1 napos üzemidő, az is inkább odafigyelve. :U Na ilyen nem kell, ez önszivatás. Arra ott vannak a gyerekek. ;]

    Köszönöm, ha tudtok nekem ötletelni, minek nézzek jobbna utána (mert már zsong a fejem és valahogy nem találom az igazit)!

    Huawei P30 Pro/Galaxy S23 Ultra

Új hozzászólás Aktív témák