Új hozzászólás Aktív témák

  • dethroner

    veterán

    Köszönöm srácok. Igazából sose voltam óraviselő, valahogy sose volt rá szükségem. Most se nagyon van, nem is értem miért foglalkoztat mostanában a gondolat, de hajt egy kicsit a kíváncsiság. Kb mint amikor már évek óta volt a legtöbb embernek okostelója, én meg nem értettem mire jó, hiszen telefonálni pont jó volt a 3310-es nokia is :DDD De egy nagyon olcsó kínai klónt megvettem és tök jól használható volt, így kerültem bele abba a világba. Lehet most ebben az órás dologban se látok sok fantáziát, ezért is nem szánok rá sok pénzt, de ha megtetszik, ki tudja...
    Szóval úgy érzem nincs szükségem üzenetek olvasására, meg ezen keresztül telefonálásra, nem kell hogy kamera legyen benne, zenét se arról hallgatnék. Na akkor minek is nekem ilyen, kérdezhetitek és tök jogos kérdés. Ami érdekelne, hogy a benne lévő szenzorok használhatók legyenek, ne csak 1-2 napot menjen feltöltés után, legyen szép amoled kijelző és normális felbontása.
    És ilyennek látszólag tele vannak a kínai boltok 10 ezer körüli áron.

    A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Új hozzászólás Aktív témák