Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz gaborbol #73876 üzenetére

    Hírekkel hetekkel vannak lemaradva, a tesztjeiket nem szeretem, hogy kötelességből, vagy sznobságból húznak le mindent, az már mindegy is, szakmaiság így tök hozzá nem értőként is véleményes, a blogok meg annyira a magyar gulyásautószerelésről szólnak (ld. belsőség), hogy tiszta szekunder szégyen. Jó, nyilván én németül, meg angolul is olvasok teszteket, híreket, elég ordító a kontraszt.

    Aztán az is lehet, hogy én vagyok a sznob. Azt mindenesetre megtudtam a totalcaros tesztekből, hogy 2019-es mazda 6-ot nem szabad venni, mert a beltér is gagyi, a start gomb is szar helyen van, meg gyenge is a 200 ló (és ez személyesen winkler volt), a minim meg vicces autó, végülis nemcsak buziknak, de tetőablakkal semmiképpen nem szabad venni, mert beázik. Ja, ha nyitva hagyod esőben, biztos. Úgyhogy inkább nem olvasom, viccesnek rég nem vicces tesztek meg megbízhatóbbak, informatívabbak, objektívebbek idegen nyelven.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák