Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BlacKSouL

    addikt

    válasz BlacKSouL #54154 üzenetére

    Ja igen, kb ennyi volt a sör, mert Fonyódon rájöttem a Badacsonyt szemlélve, hogy hát kéremszépen, fröccsvidéken járok ám, nem sörvidéken, ezért nyomban átváltottam a fröccsre, mindenféle kombinációban, de mindig száraz fehérből. Biztos jó a rosés is, de nekem a fröccs az szárazfehér. Mindenhol megkérdezték miből kérem, de maguktól mindenhol a szárazfehér volt alap. Úgyhogy a túra során meg is ittam vagy 6-7 litert. Jellemzően nagyfröccsként azért. Nem is tudom hol volt a legjobb, talán a fonyódi az első. És mivel most hazaérvén még bennem a lendület, most le is mentem a boltba, vettem balatoni szárazfehéret a cba-ban, hálistennek az van, mert sör továbbra sincs, és most előttem a nagyon nagyfröccs :) A héten még ez megy majd, aztán szombaton már kroáciában majd visszatérek a sörre a sörvidéken. :)

    Tekeréskor a 33 fokban azért megy ki az emberből a nedv, és nem ideális alkohollal pótolni, de a max. 1 üveg sörök, a sok víz, meg a néhány fröccsök után sem éreztem, hogy ártott volna, túlzásba nem estünk, mindig mindent kiizzadtunk, bódultak nem voltunk, úgy nem ültünk volna nyeregbe. A futópóló tekerni ugyanolyan jó volt, a legnagyobb hőségben is egyensúlyban tartotta az izzadságot, menet közben nem is éreztem a meleget, de megálláskor már annál inkább.
    A canga egész jól szolgált, a trekking lét a hibrid gumival egész jó utazótempót adott ki, a 27 sebességgel játszva tartottam a haver 26-os montivázas montigumis tempóját, tehát én nagy tempóknál vízszintes úton 24-26 km/h-nál pihentem, mondjuk hegyen fel a 100 kilómmal +20 a bringa táskával... az már visszaváltós volt erősen. Viszont a gumiba 3,5-4,5 kell, na én 3,9-re fújtam, hát az a déli oldalon hagyján, de az északi kerékpárutakon olyan keresztbordák vannak, meg felnyomó gyökerek, meg járdaszegélyek, hogy néha úgy pattogtam, hogy többet volt levegőben mint talajon. Én nem nagyon tudom, hogy az outisok a virsli gumikkal hogy nem törik ripityára a teló meg egyebek nélküli bringán a felnit meg a küllőt ilyen szar felületű betonon/aszfalton.

    Aláírás (nem kötelező megadni)

Új hozzászólás Aktív témák