Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VladimirR

    nagyúr

    válasz FehérHolló #17624 üzenetére

    egy nagyon fontos dolgot elfelejtesz! a forumozo nem csak megturve van itt, mint mellektermek, hanem ket fontosz szerepe van:
    -kattint, lapletolt, reklambevetelt termel (ez inkabb hireknel/cikkeknel szamit)
    -visszajelez
    es ez utobbi a fontosabb, mert ha sok olyan feedback erkezik, hogy ez igy nem jo, azt ugy kene, egy ido utan a vezetosegnek muszaj lesz ha nem is azonnal fleforgatni az egeszet, de legalabb fontolora venni

    en sem azert koptatom annyit a billentyuzetet, mert szeretem visszaolvasni, amit irok (ez latszik is a bennfelejtett elgepeleseken), hanem mert hiszem, hogy van foganatja, legyen szo akar szakmai topic-rol a forumon, vagy a logouton, akar az oldalt erinto kerdesrol, akar a moderaciorol, akar egy szamaomra oly kedves kozossegi topic-rol, mint az OT (melynek elso huszonegyket reszet vegig olvastam, egy ido utan irtam is, jo volt - most mar akkor sem tudnam kovetni egeszeben, ha akarnam, olyannyira elment chat iranyba a dolog - de nem is akarom olyannyira ertelmetlen/erdektelen az itt felbukkano hozzaszolasok donto tobbsege)

    szoval kozvetlen jogunk lehet, hogy nincs valtoztatni, viszont mindenkeppel hatassal lehetunk, hatassal kell lennunk a forumra

    en legalabbis igy gondolom

Új hozzászólás Aktív témák