Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tbs

    addikt

    válasz orbano #1080 üzenetére

    :F Nem tudom. Gondolod, hogy az AF a mattüvegről dolgozna..? Én ritkán AF-ezek, akkor is általában rövid ideig, mert átkapcsolom MFre, de párom középpontos AF automatát használ és nem panaszkodik, mióta bent van ez az üveg. Nem látok tőle több rontott képet, mint eddig.

  • Hydra SR

    addikt

    válasz orbano #1080 üzenetére

    Inkább az a bibi, hogy nehezebb komponálni a keresőben mert amit nem fogtál be élesre azt gyakorlatilag nem látod. De maga a törőék is eléggé bezavar. Biztos meg lehet szokni de alighanem eleinte nagyon zavaró lesz.

    Alternatív megoldás lehetne (de sajnos saját tapasztalatból mondom, hogy nem az) az emulátoros konverter. Én vettem egyet mert 300Ft-tal olcsóbb volt, mint a Soósban a sima, mondom még ha nem is működik jól akkor sem árt még egy konverter, ne kelljen minden obicserénél csavargatni ha már bajonettes vázam van. A bibi csak az, hogy túlérzékeny a cucc. Lényegesen tágabb tartományban érzékeli élesnek a témát mint a saját szemem, vagyis ha az élességvisszajelzésre hagyatkozom az pontatlanabb, mint ha érzésre élesítek. A másik bibi, hogy átveri a rendszervakut is mert hazudik egy blendeértéket a váznak. Tulajdonképpen csak sima konverterként használom. De fémmegmunkálás, kialakítás terén egész minőségi darab, ez vigasztal valamelyest. Esetleg annak segíthet akinek nagyon rossz a szeme. Vagy ha a pittyegést bekapcsolod akkor a hang alapján is van visszajelzésed ha nem látsz bele a keresőbe valami miatt.

    [ Szerkesztve ]

    A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

Új hozzászólás Aktív témák