Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr V

    őstag

    válasz _seth_ #16210 üzenetére

    Nekem volt 18-200am. Alapvetően szerettem, el tudtam fogadni a képminőségét, számomra a kategóriájában a legjobb.
    A zoomlock az alján arra van, h 18mm állásban ne csússzon ki ha lefelé lóg.
    A stabilizátora tényleg isteni, a mostani 17-55 is usm csak 3Fé-t tud, de érzem a különbséget, hiába csak 55 a vége.
    Amiről nem írnak az a fókusz: a közel pontja jobb, mint ami rá van írva, ha jól emlékszem 35 mm körül mértem (tárgy-érzékelő).
    Az enyémet kb akkortájt vettem, amikor kijött, elsőszériás darab. Ggyárilag a tubuson belül egy csavar kilazult egy idő után, de ezt a canon ingyen megjavítja. Részletek itt. Nem kell félni, ha ilyenbe fut bele az ember, utána olyan mint új korában és nyílván ha már szétszedik tisztán adják vissza:)
    Ha megint ilyen átfogásra lenne szükségem, ilyet vennék. De most a fényerő a fontosabb.
    A C.kftre jellemző módon eleinte nem akarták az ingyes szervizt ingyen megcsinálni, de miután felhívtam a canon magyarországot sinen volt a dolog. Mondjuk még az átvételkor is próbálkoztak, de szerencsére apám lelkére kötöttem, h nem kell fizetni érte:)

Új hozzászólás Aktív témák