Aktív témák

  • heather

    csendes tag

    ez egy gyönyörű szombati nap volt.....hétágra sütött a nap meg minden.én meg eluntam magam itthon....senki se akart jönni sétálni mert h már késő van meg stb,stb,stb.kilométerhiányom volt.de nem baj....most meg msn.zek meg chaten szivatom a mások fejét.jó dolog,de már ezt is meguntam :D.én már csak ilyen vagyok.hamar megunok mindent.am nem tom mit írjak ide, de kedvem volt írni,de mire elkezdenék írni vmit, addigra elfelejtem , de most gondolkozok.....
    A tv-be nem megy semmi, msn-en alig vannak...vannak vagy 50-en fenn , nem sok....gondolom mindenki bulizni van.most mondja épp oszitársam h miket kellesz tanulni jövőhétre.:O...hát ez kéx...elmegy majd a vasárnapom..:@ de nem baj nem leszek ideges....boldog vagyok...nem tudom mitől de ilyen érzésem van.:)...de ez jó.oszt mindenki kérdezi h mitől? de nem tudom.mért vki csak így szimplán nem lehet boldog?úgy láttszik nem.de akkor se érdekel senki se.jó kedvem van.unatkozok, de a kedvem jó.:D....kéne menni alukálni....fáradt vagyok....pedig egész nap semmit se csináltam majd holnap....nah ennyi mára...kiregéltem magam.:)
    Páááásss

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

Aktív témák