Aktív témák

  • heather

    csendes tag

    Na ez az este!(-.-)!!!A Deniz ''koncerten'' alig volt vki..de azért jó volt!De 400ft-ot nem ért meg!Aztán elvoltunk meg minden!Sztem jó este volt!Na ezután!Megyünk le a ''földszintre'' és Laci(egyik hawerom) hót részeg...és ''táncolt''!De úgy h neki ment másoknak meg stb.De még ma fenntvoltunk ráesett a zenegépre meg neki ment másoknak...ezért a kidobós gyerek kivitte ''levegőztetni''!Na de most amikor mi már lementünk ilyen pofon szerűséget kapot az arcára amitől leesett a szemüvege!Na aztán kivitte a bohémból...és adott neki megint vagy csak ellökte azt nem tudom mert azt már nem láttuk,csak azt h már a földön van!Na igen....suemüveg sehol!Aztán az meglett!Jó!Aztán két hawerom megakarta beszélni a kidobóssal h mi történt...de az beszélgetés alatt verekedést értett...és nem ő hanem egy másik gyerek,bevert egy másik haweromnak!Pedig ő csak tisztázni szerette volna a dolgokat!De ennek még nme lesz vége!Lesz ennek folytatása is!!!!És áááá....!Pedig jó volt meg minden!Most meg ez a balhé!!!Sok nagyképű állatt!!! :W
    Sztem a bohémba sem megyünk többet!!! :O
    Pedig én elvoltam! :DDD
    De amúgy ez a verekedés!!!Lacit nem nagyon sajnáltam mert az egy alkoholista f*sz...de a másik hawerom az semmit sem csinált és mégis bevertek neki!!!Na utána meg zsa haza!Haza kísértek minket a többiek!Jó a taxit odahívták a házunk elé!Amíg vártunk rá beszéltünk Lacival....na de ott elment mellettünk két hapsika!az egyik meg ott a távolban kiabált egy nagyot de nem nekünk!Laci erre meg visszaordibált!Jó az egyik csávó még odajött!Megmondták neki h béke van csak részeg a csávó nyugi!Szóval nem volt egy laza este!!Na mindegy ez történt lényegében!És ennek folytatása lesz....!!!

    come to the dark side,we have cookies...gyere át a sötét oldalra,van nálunk süti.:)

Aktív témák