Új hozzászólás Aktív témák

  • Na mondom megérkezett az eredet toner amiből majd a chip kell az utángyártottakhoz.
    Doboz 2 akkora, töltőanyag rakás nikecell.
    És a lényeg hogy roncsolás nélkül nem lehet kiszedni a chippet....
    eredeti:

    utángyártott:

    10x annyiba kerül.
    Jó tudom a tonerekken keresnek nem a nyomtatón. De ez legyen az ő bajuk ne az enyém.
    Ebayen rendelek egy markék chippet. HP-t meg azt hiszem elfelejtem a következő beszerzéskor.

    Másik ilyen Epson tintatartályos. Mindenféle krekkelt szart kell letölteni ahhoz hogy kinulláztam a hassznált festék tartályt. Amit persze kész horror beszerezni. Meg van bennük pluszba egy rakás számláló hogy autómatán megdögölnek x nyomtatás után. Azért nem viszem szervízbe garanciaidőn túl hogy átcseszenek két kattinással legomboljanak x ezer forintot. Nem presztizs BMW ez hanem egy nyomorult irodai nyomtató.
    Harmadik:
    Epson 6160 4 éves nyomtató 30k nyomtatás sincs benne és már használhatatlan, minden nap fejtisztítással kell kezdeni. Csak eredeti festékkel ment, és mindent megadtam neki amit kért. Hálátlan egy dög. Ugyan ezt csinálja egy 3150-es is, mintha beszáradna a festék egy nap alatt a fejen. Mindkettőbe új a használtfesték tartály.

    Kimérgelődtem magam, szokásos környezetszennyézés, szándékos tervezett avultatás és undorító eredeti toner árak....
    Legalább lenne valami extra az eredeti tonerhez. Mondjuk ingyen leadhatnám...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák