Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bencesoldier

    tag

    válasz Dumb #770 üzenetére

    Igen, én ott voltam, még mindig megvannak a kellékek, a házak ahol forgattak... valamelyik szkájvókernek a háza... (nem vagyok otthon a star wars-ban..:) ) Tunézia gyönyörű hely, mi egy szigeten voltunk, Djerbán, és onnan mentünk át a kontinensre utazgatni. pár éve

    Idén Olaszországban voltam egy hónapot. Úgy volt, hogy dolgozgatni megyek ki ismerőshöz, és egy kicsit felkészülni a nyelvvel, az élettel ott (mivel jövőre megyek ki tanulni egy évre), de az egészből egy utazgatás, nyaralás lett.. Szóval pénzkeresés helyett pénzköltés lett... Szuper volt, csak egyedül voltam.. Padova-ban fogok tanulni(rokonoknál lakás) és onnan jártam be Velencét, Vicenzát, Bolognát, tengerpartokat, uszodákat..

    Megyünk még a barátokkal Balaton köré sátorral biciklizni egy pár napra is Augusztus 20 környékén..

    Nameg a családdal Bulgáriába megyünk idén, felrúgjuk a szokásos Horvátországi nyaralást. Kiváncsi vagyok. Volt már valaki Bulgáriában a tengernél? Elég jóknak tűnnek az appartmanok... de a képek mindig csalnak.. :U

Új hozzászólás Aktív témák