Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Televan74

    nagyúr

    válasz b. #37116 üzenetére

    Én vállalkozásban engedném csak és a helyi adók szerint adóztatnám. Az illegálisan sokat fogyasztókat meg ellenőrizném. Biztos nem lenne olyan népszerű. :P

    Bírom azokat a kijelentéseket hogy ez a jövő. De kérdem én ha nincs nemzeti valuta akkor mi lesz az értéke? 1 bitcoin = 1 bitcoinal? Mert jelenleg azért értékes mert valakik elhiszik hogy ez jó és kemény dollár milliárdokat tesznek bele.

    [ Szerkesztve ]

    Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

  • gbors

    nagyúr

    válasz b. #37116 üzenetére

    Persze, különösen úgy, hogy a bányászat egy meglehetősen egyszerű workload a játékokhoz képest, gyakorlatilag kell neki a TFlops meg a GB / sec.
    Meg amúgy is, szerintem teljesen hülyeség ezért a helyzetért akár az NVIDIA-t, akár az AMD-t hibáztatni. Felbukkant egy olyan funkcionális igény a világban, amire az általuk gyártott hardware-ek kitűnően alkalmasak. Miután ennek az igénynek mind a belső stabilitása, mind a szabályozási környezete totális limbó, nem tehetik meg, hogy feltolják a gyártási kapacitást 3-4-szeresére, mert gyakorlatilag pár tucat szóval be lehet dönteni az egészet (kormányzati döntések), és akkor ottmaradnak olyan befoglalt gyártási kapacitásokkal, amit ki tudja, mennyi pénz "visszabontani". A jelenlegi termelési szintet meg 2-3x áron felveszi a piac, nyilván azért emiatt nem lesz senki öngyilkos a cégeknél.

    Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

Új hozzászólás Aktív témák