Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • yagami01

    aktív tag

    válasz TechN7ne #31190 üzenetére

    A KFA a Galaxy? Azt hittem a Galax lett a Galaxy-ból. :D De ha úgy van biztos olvastam már, csak elfelejtettem. Nekem is volt Galaxy még a 8600GT idején. Utána Sapphire 7870, ASUS DCU2 280X és most lesz Strix 1070 maradva ASUS-nál egyelőre. Szóval olyan sok kártya nem fordult meg nálam (előtte intengrált volt, az előtt meg még fektetett gép izé, amikor meg még nem értettem hozzá annyira, hogy megtudnám mondani a típust), de egyikkel sem volt különösebb probléma szerencsére. Következő MSI lesz szerintem, szimpatikusnak tűnik a gyártó egy ideje. (:
    -------------------------------------------------------------------------
    Szerintem sem rossz ez az 50-60% a Superhez képest. Ugye a dián a sima 2080-hoz volt mérve a dupla, de DF tesztből tudjuk, hogy ahhoz képest 70-80% lehet. És talán, ha ezeket a Superes eredményeket nézzük még akár reális is lehet szerintem hogy kb. akkor a különbségek legyen a simához képest, ami végül is annyira nem marad el a duplától szerintem, még ha nem is annyi.... de teljesen jó.
    Egész sok különbség lehet DLSS-el amúgy, lehet ez nektek nem újdonság, de annyira nem vagyok benne olyan mélyen egyelőre ebben a témában. :)


Új hozzászólás Aktív témák