Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Depression

    veterán

    válasz snecy20 #21576 üzenetére

    970-esem van, de most az i5-ös proci lett a szűk keresztmetszet.
    A mostani gépem modernizálása, hogy FHD-ben kibírjon egy kicsit (ryzen 5+2070) megint belekerülne 300k-be. És ez ismét csak a középkategória. Szóval 2 db ps4 pro ára. Nagy pc fan voltam az elmúlt 25 évben, de ennek szerintem most vége.

    PS: A koca játékos is szereti, ha szép a látvány. Nem kell ahhoz napi több órát tolni.

    Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

  • BiP

    nagyúr

    válasz snecy20 #21576 üzenetére

    Én is ritkán játszom, akkor viszont szeretnék szép, gyors játékot.

    (#21572) cyberkind: Én akárhányszor próbáltam, mindig szarabbul nézett ki, mint a PC.
    Ott a desktop gép erős procival meg 4K monitorral, úgyhogy már csak a videokártyán múlik, hogy játszani is akarok-e. Tévé meg úgysincs otthon. A konzol árából meg pont kijön egy erős videokártya, és máris magasabb minőséget kapok.

    (#21589) core i7: 10 évig meg béna grafikával játszol, majd sok-sok pénzt elköltesz, mert az előző konfig 0-t ér.
    Ez mindig is egy örök dilemma marad, hogy x évente erős gép vagy évente vérfrissítés. (én utóbbira szavazok).

    (#21590) snecy20 : Itt egy baromi jó válogatás fotorealisztikus grafikáról:(nem csak 1 jelenet)
    https://www.youtube.com/watch?v=QNbzFxgUMV0

    (#21595) Raymond: Azért az kemény, hogy 1 kidolgozott lakás 45 euró.

    (#21603) b.: Gondolom ez azért van, mert a 2070 alatti kártyákról lófingot nem tudunk, még pletyka szintjén sem. Meg ugye a vágyak (amiket itt ki lehet beszélni) mindig más, mint a realitás.

    "Arra kíváncsi leszek, hogy egy 1080TI-n hogy muzsikál RT a Microsoft fall back layerén."
    Na, arra én is.

    (#21606) snecy20: ...hanem annak aki itt privát üzenetben mutogatja a bankszámlája vastagságát kéretlenül. :D :D :D
    Neeee, ilyen van? Szólok a fiamnak, hogy nem jó helyre jár, az igazi óvoda itt van a fórumon :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák