Új hozzászólás Aktív témák

  • pidzse4

    aktív tag

    válasz Jacek #7847 üzenetére

    Teljesen igazad van. Én mondjuk 60 FPS 4K-ban játszom szinte mindent alig terhelődik a kártya kivéve a Cyberpunk 2077 ott kell a kakaó meg a DLSS is. De én azt is 60 fps re korlátozom DLSS ben simán viszi alap gpu frekvencián is. Az hogy most a GPU 2800 , 3000 vagy 3050 teljesen mindegy úgy sem veszed észre az FPS különbségeket. Sokan itt ölik bele a pénzüket 900 e meg 1 misi azt ugyan úgy játszanak mint én vagy te a 750.000 ezres 4090 kártyával. Persze a viz tényleg jó mert a kártya nagyon hűvös de a kártya üzemi hőmérséklete simán a 60-70 fok között van az nem meleg. 70 fok fölé még sosem ment a kártyám én nem vettem észre. A viz persze 50 körül tartja vagy annyi se. De kérdem én minek? Ha a 4090 nem maxon megy akkor 65 fok alatt van a legolcsóbb 4090 léghűtésessel. Ha meg 60 fps re korlátozod az 50 fokot verdesi alulról. Itt van róla egy video én csináltam : [link] Szóval simán kihűti és nagyon halkan jár 55% fölé még nem nagyon ment a ventije . Nagyon halkan jár és olcsó volt. CW 430 watt fölött kezd előjönni ami ritka mert 400 alatt megy általában vagy nagyon ritkán 420 szóval semmi CW . Ez a kártya annyira erős hogy kb 2 játék van ami meg tudja izzasztani és még szerintem 2 évig nem is kell lecserélni. Ha tuningolom és ugy játszom vele ami ritka mert minek semmi értelme simán viszi a 3000/12000 ret. Elvan vele jól. Nem fagy le nem melegszik nem hibázik és halkan jár nem CW zik. Zárt házban használom ha kinyitnám a házat még hűvösebb volna és még halkabb de igy sem hallani hogy megy. Persze mindenki azt vesz amit akar de a tapasztalatom alapján felesleges a drága 4090 költeni. Eladni is nehezebb . Persze tudom mindenkinek más a véleménye.

    A csatornámon ha valakit érdekel találtok a kártyámról egy csomo játék teszt bemutatót akit érdekel nézze meg. [link]

Új hozzászólás Aktív témák