Új hozzászólás Aktív témák

  • kennystyle

    tag

    Az egyik felbontott GW 4080-at megvettem az Alzából, gondoltam egy próbát megér legalább látom, hogy mire lenne képes VR-ben a 3080-hoz képest. Ha bármi gebasz van vele úgyis visszaviszem, ha meg nincs semmi és hoz komoly előrelépést marad.

    Korábban valamiért az Unigine Heavennel teszteltem, most is ezt indítottam elsőnek. Na a CW rögtön megvolt ahogy indítottam a tesztet, az egy dolog. Viszont a benchmark végére rendszeresen lefagyott.
    Superposition 4K lefut gond nélkül.
    Indítottam az ACC -t VR-ben, a 3080-nak megfelelő beállításokkal mentem pár percet OK volt. Ahogy feljebb vettem erősen a beállításokat 1 percen belül fagyott, gondolom megtekerte jobban a karit.

    Ez nyilván megy vissza majd, már csak a CW miatt is, nem vagyok érzékeny annyira rá, de ez erősen tolja. A fagyás leginkább azért érdekelne, hogy a VGA-val van a gond vagy mással esetleg, mert ha mégis rászánnám magam egy másik/új karira nem akarok szívni vele.

    Giga X470 aorus lap, 5800x3d, 850w EVGA G5 táp. Eddig minden atomstabil volt, zéro fagyás.
    NV driver legfrissebb persze.
    Van ötlet, hogy próbáljak valamit vagy tuti a kártya kuka és vigyem is vissza ?

Új hozzászólás Aktív témák