Új hozzászólás Aktív témák

  • gaben22

    senior tag

    válasz Dreamie #4585 üzenetére

    Köszönöm én is, hogy szóltál, EU shopból behúztam egyet én is, reméljük tényleg EU-ból jön, mert ha tracking nélkül küldenék és non-EU order lesz, akkor vám miatt b*zi magyar postával (igen, kisbetűvel) meg fog gyűlni a bajom megint... Sok használt könyvet rendelek UK Amazonról (not fulfilled by Amazon) és ők általában tracking nélkül küldik, ilyenkor b*zi magyar posta meg valahogy mindig elfelejt értesíteni, hogy kivették vámra... Meg még sorolhatnám milyen ügyeim vannak velük. Be kéne szántani az egészet már, igazi nyugdíjas posztszoci elfekvő...

    Amúgy volt beállítva értesítőm (nem jött :D) ill. egy csávó USA-ban írta, hogy ő írt Corsairnak, hogy küldjenek neki kábelt az új tápjához és ingyen küldtek neki :). Én is nyitottam egy ticketet Corsairnál, kb. 1.5 hete válaszoltak is, hogy nincs nekik raktáron, pedig én mondtam nekik, hogy kifizetem a vételárat, nem kell ingyen. Amúgy ez még azelőtt volt, hogy napvilágra kerültek volna a kábel + user errorral kapcsolatok "leleplezések". Azóta annyira nem érdekel, de mégiscsak "ízlésesebb" ez a kábel, mint az adapter.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó cuccok: DAP: Astell&Kern AK70 mkII; IEM: JVC HA-FW01, RHA T20

Új hozzászólás Aktív témák