Új hozzászólás Aktív témák

  • BeZol

    őstag

    válasz z123456z #8465 üzenetére

    Kiindulási alapnak ez [link]
    és ez [link]

    Mivel a kártyád 330W-ig mehetne, nekem a linkelt értékek 300W-os bios-szal jöttek össze, ezért a tied többet is tudhat, DE

    azóta volt a kezemben egy Palit GameRock (280W-os bios), ott a chip nem tudott betonstabil 2085MHz fölé menni, de ezt megoldotta 275W-ból 1.0V mellett.
    330W-os biosszal (GameRock OC) 1.043V-nál is többet adva pedig még mindig nem volt stabil a 2100MHz, pedig már 325W-nál járt a fogyi... (viszont stabil volt +1400-on is a memóriája...)

    Tehát praktikusan 12.400+ pontot kéne összelapátolni :)

    Én már nem emlékszem melyik szín mit jelent, de sztem túlfeszeli a kártyát mint az állat és elmelegszik a vrm + powerlimit is lehet, szóval full gáz, de az összes kártya ilyen gyárilag :U

    Ami superpozi 4k-ban stabil, az nálam cyberpunkban 15MHz-el és akár 200MHz-nyi memóriával lejjebb volt stabil, szóval nem minden a pontszám, mert játékokban nem fogod tudni érvényesíteni, de a 12.400 pont az nálam a gamerock-kal és a gaming x trio-val (suprim x bios-szal) is játékstabil volt, ezt kéne összehozni a linkeltek alapján elindulva.

Új hozzászólás Aktív témák