Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Krisz0418

    őstag

    válasz keIdor #12785 üzenetére

    Katasztrófa. Mondjuk nekem sok gond nem volt vele, de most ballagasra megleptem öcsémet egy ryzen 2600 - rx 5700 konfiggal de kegyetlen. Gta hiába hogy totál nvidia játék a kártya kihasznalasa alig éri el a 40%ot az órajel droppol. Pubg szintén, kártya 50-60%on, droppol az órajel szintén. Egyedül eddig a division 2 ment normális stabil számokkal de azt tudjuk hogy nagyon szorosan együtt dolgozott az ubi az amd-vel, tudtommal de javítsatok ha tévedek.

    Tényleg az amd kártyak nagyon jók lennének,erősek, jó az áruk, nem melegszenek mint anno. Es a 7nm miatt 150w megallt pl az 5700 is. De a driver annak ellenére hogy rengeteg funkció es hasznos dolog van azon kívül kegyetlen instabil.

    A 1080ti-m meg stabilan beall 1936mhzre aztán ledownol 1911re de az atom stabil. Atomrobbanas is lehet akkor is az 1911mhzen maradna.

    [ Szerkesztve ]

    AMD RYZEN 5900X || GIGABYTE AORUS LIQUID 280MM || MSI TOMAHAWK B550 || CRUCIAL BALLISTIX 2x16GB 3600cl15 || CM V1200 PLATINUM || XFX MERC 6800XT ||

  • Raidon

    őstag

    válasz keIdor #12785 üzenetére

    Nem is fogok 3xxx-t venni :D de legalább tudnék váltani RTX 2070S-re. Csak akkor már a 1080Ti-t nem lehetne eladni meg viszonylag jó árban. Mikor vettem anno a GTX970-et. Került 120 ezer Ft-ba. Mikor kijött utána jöttek a GTX 980 GTX 980Ti aztán a 10xx széria. Most ha pl vennék új kártyát hő meg fogyasztást nézve nem jutnék előrébb. Ismerősömtől vettem a GTX 1080Ti-t akkor ő vizezte nem volt szénné hajtva meg szét melegedve. Most kb ott vagyok hogy marad ez még egy jó darabig. Tápcsere lesz a jövőben egy M.2 SSD meg egy sima SSD. Aztán igazából darabig elleszek. Mostanság csak WoT meg WoW megy játszik. 4 hónapos fiam mellett már sokszor kezdem öregnek érezni magam ehhez , de hát szeretem hobbi szinten meg igaz nem tolok bele évente több száz ezer forintot. Csak próbálom kevésből kihozni ami az igényeimnek megfelel. Gondolkodtam abban is hogy vennék egy GTX 1660Ti-t vagy egy RTX 2060S -t csak tuti észrevehető lenne a kevesebb teljesítmény ...

    "A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

Új hozzászólás Aktív témák