Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz sheep #10787 üzenetére

    Az amit te keresel név-kifejezés Ray Tracing és nem RTX.
    Az RTX a széria avagy az adott kártyák jelölése.

    Ugyan ezt mondták a tesszelálásra, a jobb-nagyobb felbontású textúrákra és minden egyébre ami a grafika részét képezi és hozzátesz az összképhez.

    Kellenek ezek az újítások, mert ezek által fejlődnek a grafikusmotorok és így a látványvilág.
    Csak idő kell mire kiforrja magát és kellő erősségű hardver is lesz hozzá.

    Ők sem hülyék, hogy rögtön azt a hardvert tegyék le az asztalra amin az adott eljárás-megjelenítés 8k@240Hz-et fog tudni... rókabőr.

    Személy szerint emlékszem, hogy anno a PhysX mennyire tetszett kezdetben a GTX 275-el használva a Mafia 2-ben, De szomorúan tapasztaltam, hogy az idők folyamán csak pár címre korlátozódott le a használata... pedig a fizikát kellene fejleszteni-húzni, mert némely játékban-címnél nevetséges ami van.

    Viszont a sugárkövetés avagy a ray tracing más lesz, mert ezzel foglalkozik az Nvidia-n kívül az AMD és a Microsoft is. Tehát nagyobb a hátszele.

    Ha jó a megvalósítása akkor a Metro-nál eléggé más élményben részesül az ember. A Tomb Raider-nél kevésbé látványos (legalábbis amiket én néztem összehasonlító videók).

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák