Új hozzászólás Aktív témák

  • kasa85

    őstag

    válasz ÁdiBá #16363 üzenetére

    GTA 5 tényleg érdekesen van Optimalizálva.
    Az egyik legjobb port,de azt nézzük csak is egy Xbox360 feljavított Exlusive címről van szó melyre azt mondom nem alapozom.
    BF1,és az összes olyan motor mely PC re hangolt abban hiszek.
    Feleslegesnek érzem a +10 vagy helyenként +20% ért venni most irreálisan 140 ezer ft CPU-t.
    Kártyával jobban járok.
    Azt nézzük MSAA,vagy a legújabb ficsőrök miatt ha kettő kártya is,de jobban dukál.
    Azok inkább a GPU ra fekszik így lehet 12 magos procim pár FPS +,de akkorát nem kapok mintha 2 kártya esetében.
    Az jó min +50% vagy még több.
    Elsimítást,és ezeket használok ehhez kell is a kraft szépen :)

    (#16366) Rasiel
    Ezzel egyet értek. :R
    Valahogy,de eddig ezzel a kártyával voltam a legjobban megelégedve :)
    Mikrolag nincs.
    Driver problém minimális.
    Erő akár még most is ott van.
    Meg ami miatt gondolkodtam a bővítésen,de nem most majd nyárra az a Watch Dogs 2 miatt volt a 2xMSAA alig bírja akad igaz minden Ultra beállításon van,és a HD pack is le van töltve :)
    Tápot mikor lenne érdemes cserélni ?
    Nem akarok füst effektet,és leborulni az ágyról,ha csattan ezért érdekelne 4 éves Toughpower még maradhat 2 évig :F
    Persze jós nem vagy,de mire lenne érdemes oda figyelni ez ügyben :F

    Jaa.
    A kártya szétszedéséről van videó ?
    Újra akarom pasztázni mivel +4C fok eltérés van amióta megvettem.
    Biost módosítottam.
    70C foknál 100% pörög a venti
    Ki kapcsoltam a 60C foknál a 0 fordulatot,mert tikkelt a ventik!
    Folyamatosan ki be kapcsolta!
    Ezért Biosban 30% fordulatra állítottam 0C fokra 50C foknál 50% ra,így 60% fordulaton 3 ventivel 62 C fok 25C fok szobában + a TDP 89% kihasználva.

    [ Szerkesztve ]

    Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák