Új hozzászólás Aktív témák

  • killer095

    őstag

    válasz keIdor #14338 üzenetére

    Igen, az R600 óta mondja a mai napig életbe lévő dolgokat a jövőről.... Csak annak már 10 éve, és a kocka még sem fordul, és nem is fog! Én nagyon szerettem az ATIT, Nem az AMD atit, a régi csapőatot akiket felvásárolt asz AMD :(

    9600xt, 9800xt, x850xt, mind egy legenda volt, mindet birtokoltam, és csak úgy hasítottak, akkor még a mának gyártottak az ATI kártyák, jól emlékszem hogy akkor váltott az agp, pci-e-ra, de az x850XT még akkor is a topban volt! Most meg tömérdek tranzisztort pazarolnak el a jövőbelátó technológiai baromságokra, ezzel együtt megugrik az energiaigény, és mindehhez még hozzá jön hogy a kutya nem fogja kihasználni a ficsőröket! :(
    Ezen is túlmegy az hogy olyan pocsék marketing társul a brandhez hogy a marketing menedzsernek minimum golyó illetné a homlokát! :(
    Konkurencia nélkül nekünk is szar, ez tény, örülnék ha lenne, normális árverseny,, és mint régen user a userrel normálisan meg tudná vitatni a saját vgajanak a történetét! Nem habzó szájal, mutogatva, bizonygatva! :(

    ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

Új hozzászólás Aktív témák