Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz #84221696 #8183 üzenetére

    Nekem ez nem tűnik nagynak. Viszont melegszik, éppen feljebb írtam (vs. Zotac).
    Ha befér a házba, a GB meghálálja, nagyon halk, legalábbis az eddig TwF hűtős GB kártyáim mind azok voltak.

    Hát, nekem meg kvázi néma gépem van, és még terhelés alatt sem olyan zajos, hogy egy cicergést elnyomjon. Most futtattam egy Vantage tesztet éppen, és még az amúgy nem cicergő VGA-m is csiripelt Vantage utolsó tesztje alatt (pedig pörögtek a ventik rendesen, és semmi tuning nem volt),

    Szaby59: Hát én nV-s koromból (kb. 1.5 éve) úgy emléxem, hogy totál részlettességgel be lehetett állítani mindent driverből. Amúgy AMD-n is MINDEN videó beállítást lekapcsolok driverből, mert csak elcseszni tudja a videó lejátszást, javítani nem (legalábbis ha az ember vmi normális videó lejátszót használ, de akár WMP-nél is). Az biztos, hogy Experience-t és semmi más vackot nem fogok telepíteni (mert a játékokat viszont driverből kell feljavítani adott esetben).
    Az idén februártól augusztusig az összes AMD meghajtóval videó-lejátszási hibák léptek fel (jellemzően léptetésnél) transcoding szolgáltatást telepítve.
    Driverek esetében én a rendszeres és idegesítő bugokra gondoltam egyébként, nekem bőven elég lenne maga a driver bármiféle szoftveres körítés nélkül, ami sztem csak csalásra jó, hiszen egy jó meghajtóhoz nem kell semmi kiegészítés. De én régimódi vagyok. :B :R
    nV kártyákkal még sosem futottam bele semmiféle bugba, anno még BS error-om sem volt GTX560-nal (GB), pedig az elég általános volt (és hardverből fakadt).

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák