Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • keIdor

    titán

    válasz ÁdiBá #92371 üzenetére

    Én úgy közelítem meg, hogy ha az AMD a videókártya piacon is versenyképesebb lenne, akkor az nVidia sem húzta volna a 7nm-t 2020 közepéig, meg a Pascalt sem tartották volna életben ilyen sokáig, szóval a konkurencia hiánya miatt az nVidia is alszik, csak sokkal kevésbé látszik. Nem a fejlesztések területén, hanem annyira lassan adagolják az egészet, hogy nem igaz. Szépen kimérve minden egyes FPS-t.
    Ezért volt hatalmas FAIL az RTX bemutató is annak idején. Emlékezz vissza, mindenki csalódott volt, amikor a tükröződést (nem is olyan szép tükröződés) mutogatták a BF5-ben a bemutatón. Egy multis játékot, ami később kiderült, hogy amúgy ja, csak hatalmas teljesítményigénye van az egésznek. Meg amúgy hónapokig semmi nem lesz belőle, utána is csak 2-3 játék támogatja majd.

    Konkurenciával ezek nem történtek volna meg. Ők fejlesztenek a háttérben, csak kurva lassan adagolják a teljesítményt és a ficsőröket is. Ha nem volna nagy Navi, állítom, hogy év végéig Ampere sem lenne, hiszen minek, utána is csak a konzolok miatt kéne lépniük.

    ¡GLORIA A LAS PLAGAS!

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz ÁdiBá #92371 üzenetére

    az ott teljesen realis volt.

    nekem azert lett erdekes az 1800X, mert a 7820Xet nezegettem, csak az Intelnel ott talaltak ki, hogy HEDTn megvagjak a pciE savokat, ami kb azt jelentette, hogy egyenkent minden egyes lapnal pciE bekotest kellett volna neznem, hogy epp mi nem fog menni. onnantol meg az 1800X kb ugyanazt tudta, a raktarsopres korul sokkal olcsobban.

    5900nal ami problema lehet, az a hutes, de fel ev eleg egy silicon spinre, szoval tippre hasonlo orajelen beferhet 300Wba. kerdes NV mit lep, 3080ti is valoszinuleg gyorsulni fog azert.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák